Smile More. Spend Less. | Check out this week's PRICE DROPS.
- Organizes and groups documents with one dimension of 9.5" or less.
- Use sorter with letter-sized paper.
- Various filing options make the sorter adaptable.
- Conveniently stores in a standard desk drawer.
- This product will be cheerfully replaced with one of equal value if defective in materials, manufacturing or packaging at the time of purchase.
| SKU: | A-10003591 |
| MFR #: | 30526 |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 2.5" |
| Height : | 0.75" |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| UPC: | 00038944305264 |
| Carton Weight: | 1.08 lb |
| Depth: | 23.5" |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Weight: | 1.08 lb |