Smile More. Spend Less. | Check out this week's PRICE DROPS.
- Firmly holds sponge, rags, mop heads and cloths.
- Attacks hard-to-reach dirt when used with Unger® Fixi Clamp Sponge (sold separately).
- For a high-rise cleaning tool combine with Unger® Telescopic Pole (sold separately).
| SKU: | A-10022183 |
| MFR #: | FIXI0 |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 7.5" |
| Height : | 3.000" |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| UPC: | 00761475620703 |
| Carton Weight: | 0.391 lb |
| Depth: | 7.63" |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Country Of Origin : | CHINA |
| Weight: | 0.391 lb |