Smile More. Spend Less. | Check out this week's PRICE DROPS.
- Brew ten cups in approximately four minutes.
- Always hot stainless steel water tank.
- Drip-free carafe delivers a clean pour.
| SKU: | A-10000187 |
| MFR #: | 52700.0000 |
| Product Biodegradability Indicator: | 0 |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 14.5" |
| Height : | 8.9" |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| UPC: | 00072504133676 |
| Carton Weight: | 10 lb |
| Depth: | 15" |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Weight: | 10 lb |