Extra! Extra! Buy Now. Save Big. | Check out this week's PRICE DROPS.
- Packs a flavorful punch with the classic crunch.
- Boldly seasoned chip combines three cheeses, tomatoes, onions and a savory blend of spices.
- Indulge yourself or share with large gatherings.
| SKU: | A-10003342 |
| MFR #: | FRI44375 |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 16.25" |
| Height : | 13.563" |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| UPC: | 00028400443753 |
| Carton Weight: | 9.6 lb |
| Depth: | 20.063" |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Weight: | 9.6 lb |