Extra! Extra! Buy Now. Save Big. | Check out this week's PRICE DROPS.
- Keeps smaller items safely attached to larger files.
- Permanent adhesive on the back affixes to binders, notebooks, file folders, file cabinets, even dry-erase planning boards.
- Clear poly front keeps items visible.
- Acid free.
- PVC free.
| SKU: | A-10003685 |
| MFR #: | 68153 |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 6" |
| Height : | 2.75" |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| UPC: | 00086486681537 |
| Carton Weight: | 1.094 lb |
| Depth: | 6.75" |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Weight: | 1.094 lb |