Extra! Extra! Buy Now. Save Big. | Check out this week's PRICE DROPS.
- Sectioned for efficient organization.
- Heavy-duty pressboard construction.
- Tyvek® reinforced, expandable file gusset provides maximum durability.
| SKU: | A-10003644 |
| MFR #: | A7015048 |
| Product Biodegradability Indicator: | 0 |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 10.25" |
| Height : | 3.13" |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| UPC: | 00050505150489 |
| Carton Weight: | 4.04 lb |
| Depth: | 12.13" |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Weight: | 4.04 lb |
SKU:
A-10003644
MFR #:
A7015048
This item is excluded from TDSC coupon discounts.
10.0
Green
Order this selection: Pressboard Classification Folders, 4" Expansion, 3 Dividers, 8 Fasteners, Letter Size, Leaf Green Exterior, 10/Box
Added to your shopping cart