Extra! Extra! Buy Now. Save Big. | Check out this week's PRICE DROPS.
- Clear polypropylene folders organize documents.
- Sealed on side and bottom.
- Thumb notched for easy access.
| SKU: | A-10003648 |
| MFR #: | UNV81525 |
| Product Biodegradability Indicator: | 0 |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 8.8" |
| Height : | 0.5" |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| UPC: | 00087547815250 |
| Carton Weight: | 1.1 lb |
| Depth: | 9" |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Weight: | 1.1 lb |