Extra! Extra! Buy Now. Save Big. | Check out this week's PRICE DROPS.
- Secure plastic key lock.
- Includes fabric-lined media sleeves.
- Classify and organize media.
| SKU: | A-10003756 |
| MFR #: | IVR39502 |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 7.04" |
| Height : | 5.19" |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| UPC: | 00087547395028 |
| Carton Weight: | 2.64 lb |
| Depth: | 12.36" |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Weight: | 2.64 lb |