9th Anniversary Sale | Enjoy an Additional 9% Off Orders Over $900. Use Code: NINE | Shop Now
- USDA tested.
- Ultra-durable.
- Slip-resistant textured bottom.
- Easy to clean.
- Rounded corners.
- Nestable and stackable.
| SKU: | A-10026731 |
| MFR #: | FG173100GRAY |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 19.5" |
| Height : | 10.000" |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| UPC: | 00086876001334 |
| Carton Weight: | 5.83 lb |
| Depth: | 23.625" |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Country Of Origin : | UNITED STATES |
| Weight: | 5.83 lb |