Extra! Extra! Buy Now. Save Big. | Check out this week's PRICE DROPS.
- High-capacity CD storage.
- Key lock drawers.
- Accommodates Vaultz® CD folders, slim cases or full size jewel cases.
| SKU: | A-10003745 |
| MFR #: | VZ01094 |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 8.25" |
| Height : | 14.875" |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| UPC: | 00826030010945 |
| Carton Weight: | 11.17 lb |
| Depth: | 15.25" |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Weight: | 11.17 lb |