Smile More. Spend Less. | Check out this week's PRICE DROPS.
- In-tank cleaner cleans and deodorizes.
- Prevents scale and mildew buildup.
- Colors water blue with each flush.
- Has 22% surfactant formulation.
- Lasts up to 30 days.
| SKU: | A-10023278 |
| MFR #: | BBLP012I048M002143000 |
| Product Biodegradability Indicator: | 0 |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 7.5" |
| Height : | 5.880" |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| UPC: | 00749507987024 |
| Carton Weight: | 9 lb |
| Depth: | 8.75" |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Country Of Origin : | UNITED STATES |
| Weight: | 9 lb |
SKU:
A-10023278
MFR #:
BBLP012I048M002143000
This item is excluded from TDSC coupon discounts.
Unscented
Order this selection: In-Tank Automatic Toilet Bowl Cleaner, Unscented, 9 oz, 12/Box
Added to your shopping cart