Extra! Extra! Buy Now. Save Big. | Check out this week's PRICE DROPS.
- Multi-purpose floor machine makes it simple to scrub and polish all floor surfaces.
- Ideal for tight spaces.
- Brush head rotates in random orbital pattern.
- Easy to use, with convenient fingertip control.
- Buffs and polishes hard wood floors.
- Scrubs and cleans carpeting, ceramic tile, grout, concrete, and can remove oil stains.
- Revitalizes vinyl, brick, slate, and stone floors.
| SKU: | A-10020614 |
| MFR #: | ORB550MC |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 14" |
| Height : | 10.500" |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| UPC: | 00743808005500 |
| Carton Weight: | 35.54 lb |
| Depth: | 50" |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Country Of Origin : | UNITED STATES |
| Weight: | 35.54 lb |