Extra! Extra! Buy Now. Save Big. | Check out this week's PRICE DROPS.
- Removes crayon, lipstick, spray paint.
- Thick gel formula clings to vertical surfaces.
- Powerful cleaning action.
- Wipe off or flush off.
| SKU: | A-10020907 |
| MFR #: | CL880 |
| Product Biodegradability Indicator: | 0 |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 8.313" |
| Height : | 10.000" |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| UPC: | 10713014068801 |
| Carton Weight: | 16 lb |
| Depth: | 11.25" |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Country Of Origin : | UNITED STATES |
| Weight: | 16 lb |
SKU:
A-10020907
MFR #:
CL880