Smile More. Spend Less. | Check out this week's PRICE DROPS.
Rubbermaid Commercial HiDuster Overhead Duster with Straight Launderable Head
1/each
- The dusting tool heads are washable to help them last longer.
- Sensible solution to routine dusting.
- The tools feature a telescoping handle for simple and efficient overhead use.
- Flexible tool extends to 51".
| SKU: | A-10021858 |
| MFR #: | FGT12000GY00 |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 2.69" |
| Height : | 2.420" |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| UPC: | 00086876125931 |
| Carton Weight: | 0.666 lb |
| Depth: | 38.25" |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Country Of Origin : | UNITED STATES |
| Weight: | 0.666 lb |