Extra! Extra! Buy Now. Save Big. | Check out this week's PRICE DROPS.
- Attracts and holds dust like a magnet.
- Prevents germ-filled dust from scattering.
- Works on floors and furniture.
- Pleasant lemon fragrance.
| SKU: | A-10022729 |
| MFR #: | CL875 |
| Product Biodegradability Indicator: | 0 |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 8.313" |
| Height : | 10.000" |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| UPC: | 10713014068757 |
| Carton Weight: | 15 lb |
| Depth: | 11.25" |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Country Of Origin : | UNITED STATES |
| Weight: | 15 lb |
SKU:
A-10022729
MFR #:
CL875
This item is excluded from TDSC coupon discounts.
Order this selection: Dust Up Floor Dressing and Dust Mop Treatment, Lemon Scent, 14 oz Aerosol Spray, Dozen
Added to your shopping cart