Extra! Extra! Buy Now. Save Big. | Check out this week's PRICE DROPS.
- Erases stains on porcelain toilets, urinals, and ceramic tile without chemicals or acids.
- Non-toxic, more effective than chemicals and cleansers.
- Removes toilet rings in seconds without chemicals or acids.
- Non-toxic. Safe in all working environments.
- Non-reactive.
- Works in showers, tubs, toilets, cleans porcelain, ceramic tile and grout.
| SKU: | A-10021618 |
| MFR #: | JAN-6 |
| Product Biodegradability Indicator: | 0 |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 8.125" |
| Height : | 9.500" |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| UPC: | 10071132002146 |
| Carton Weight: | 1.2 lb |
| Depth: | 5.125" |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Country Of Origin : | CHINA |
| Weight: | 1.2 lb |