Check out this week's PRICE DROPS | Save 5% on EdgeEndo - use code: SPRING5
- Innovative T-shaped handle with water wells that release water through strip.
- Plush, woven synthetic fabric is gentle and strong, tackling tough everyday tasks.
- Excellent for cleaning windows, screens and dusting.
- Fabric is sturdy, with reinforced zigzag-stitched ends.
- Synthetic fabric is machine washable.
| SKU: | A-10022918 |
| MFR #: | WC450 |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 7" |
| Height : | 2.500" |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| UPC: | 00761475631341 |
| Carton Weight: | 0.49 lb |
| Depth: | 3.5" |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Country Of Origin : | GERMANY |
| Weight: | 0.49 lb |