Extra! Extra! Buy Now. Save Big. | Check out this week's PRICE DROPS.
- HEPA pre-motor filter.
| SKU: | A-10021995 |
| MFR #: | AH40140 |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 2.75" |
| Height : | 2.500" |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| UPC: | 00073502033814 |
| Carton Weight: | 0.25 lb |
| Depth: | 14" |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Country Of Origin : | CHINA |
| Weight: | 0.25 lb |