Extra! Extra! Buy Now. Save Big. | Check out this week's PRICE DROPS.
- Powerful, commercial-grade upright with easy-to-use fingertip controls.
- Clear, non-marring bumpers and soft wheels.
- Multi-floor cleaning with Microsweep®
- Low profile design.
- Lightweight; only 9 lbs.
- High speed roller brush.
- Ergonomic Helping Hand® Handle.
- Top-fill design keeps power at maximum.
| SKU: | A-10022004 |
| MFR #: | XL2100RHS |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 12.5" |
| Height : | 9.250" |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| UPC: | 00743808229012 |
| Carton Weight: | 8 lb |
| Depth: | 47.75" |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Country Of Origin : | UNITED STATES |
| Weight: | 8 lb |