Smile More. Spend Less. | Check out this week's PRICE DROPS.
- Soothing to skin.
- Clean tough soils.
- Pleasant cherry fragrance.
- Works in all hand soap dispensers (sold separately).
- Produces a rich rather in hard or soft water.
- Economical alternative to expensive bar and lotion soaps and ineffective abrasive powders.
| SKU: | A-10003529 |
| MFR #: | 1807-04-GCE00 |
| Product Biodegradability Indicator: | 0 |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 6" |
| Height : | 6.000" |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| UPC: | 00749507089056 |
| Carton Weight: | 8.829 lb |
| Depth: | 11.9" |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Country Of Origin : | UNITED STATES |
| Weight: | 8.829 lb |