Extra! Extra! Buy Now. Save Big. | Check out this week's PRICE DROPS.
- Foaming hand wash with plant-based cleansers.
- Made without parabens or phthalates.
- Leaves hands feeling soft, clean and sublimely scented.
- Cruelty free formula, tested by people, not on animals.
| SKU: | A-10025944 |
| MFR #: | MTH00362 |
| Product Biodegradability Indicator: | true |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 8.5" |
| Height : | 6.880" |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| UPC: | 10817939003623 |
| Carton Weight: | 8.5 lb |
| Depth: | 9.88" |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Country Of Origin : | UNITED STATES |
| Weight: | 8.5 lb |
SKU:
A-10025944
MFR #:
MTH00362
This item is excluded from TDSC coupon discounts.
6.0
10 oz
Order this selection: Foaming Hand Wash, Green Tea and Aloe Scent, 10 oz, 6/Carton
Added to your shopping cart