Extra! Extra! Buy Now. Save Big. | Check out this week's PRICE DROPS.
- Surface-mount on toilet partition or wall.
| SKU: | A-10001225 |
| MFR #: | B-270 |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 8" |
| Height : | 4.250" |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 67% |
| UPC: | 00716954000903 |
| Carton Weight: | 2.1 lb |
| Depth: | 10.88" |
| Total Recycled Content Percent: | 67% |
| Country Of Origin : | UNITED STATES |
| Weight: | 2.1 lb |
SKU:
A-10001225
MFR #:
B-270