Extra! Extra! Buy Now. Save Big. | Check out this week's PRICE DROPS.
- Unique emboss enhances appearance and hand-feel.
- Strong 2-ply design provides softness, strength and absorption for pleasant, thorough hand-drying and other tasks.
- Stackable for use in an open tray, on the counter, or loaded in a wall-mounted dispenser.
- Versatile for multiple uses in offices, schools, restaurants and other public facilities.
| SKU: | A-10002554 |
| MFR #: | 21000 |
| Product Biodegradability Indicator: | 0 |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 13.5" |
| Height : | 10.000" |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| UPC: | 10073310210008 |
| Carton Weight: | 13.7 lb |
| Depth: | 21" |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Country Of Origin : | UNITED STATES |
| Weight: | 13.7 lb |