Extra! Extra! Buy Now. Save Big. | Check out this week's PRICE DROPS.
- Towels are soft and highly absorbent for reduced waste.
- Compatible with universal multi-fold towel dispensers (sold separately).
- The fold is designed for one-at-a-time dispensing.
- Small case size is easy to store.
| SKU: | A-10024387 |
| MFR #: | 88130 |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 10% |
| Width: | 13" |
| Height : | 9.750" |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 40% |
| UPC: | 30036000881302 |
| Carton Weight: | 13.1 lb |
| Depth: | 24" |
| Total Recycled Content Percent: | 50% |
| Country Of Origin : | UNITED STATES |
| Weight: | 13.1 lb |
SKU:
A-10024387
MFR #:
88130
This item is excluded from TDSC coupon discounts.
White
9.4"
Order this selection: Multi-Fold Paper Towels, 4-Pack Bundles, 1-Ply, 9.2 x 9.4, White, 150/Pack, 16 Packs/Carton
Added to your shopping cart