Check out this week's PRICE DROPS | Save 5% on EdgeEndo - use code: SPRING5
- Single-use, disposable wipes for easy cleaning and sanitizing.
- Pre-measured with sanitizing solution.
- No more buckets and dirty rags.
- Prevent cross-contamination and protect against foodborne pathogens like E. coli and salmonella.
- Convenient way to sanitize, one wipe at a time.
| SKU: | A-10002579 |
| MFR #: | P66784 |
| Product Biodegradability Indicator: | false |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 10" |
| Height : | 15.000" |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| UPC: | 20310819991043 |
| Carton Weight: | 18 lb |
| Depth: | 10.25" |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Country Of Origin : | UNITED STATES |
| Weight: | 18 lb |
SKU:
A-10002579
MFR #:
P66784
This item is excluded from TDSC coupon discounts.
White
Order this selection: No-Rinse Sanitizing Multi-Surface Wipes, Unscented, White, 175/Container, 6/Carton
Added to your shopping cart