Extra! Extra! Buy Now. Save Big. | Check out this week's PRICE DROPS.
- Deodorizes the urinal for 30 days.
- 100% air activated.
- Won't dissolve in water.
- An economical urinal deodorizer.
| SKU: | A-10023037 |
| MFR #: | 3PB-F-012I144M-20 |
| Product Biodegradability Indicator: | 0 |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 12.25" |
| Height : | 11.000" |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| UPC: | 00760034005685 |
| Carton Weight: | 31 lb |
| Depth: | 12.25" |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Country Of Origin : | UNITED STATES |
| Weight: | 31 lb |