Smile More. Spend Less. | Check out this week's PRICE DROPS.
- For children after school, cleaning or maintenance services, vacation properties and elder care providers.
- Includes mounting screws.
- Attractive design.
| SKU: | A-10001416 |
| MFR #: | 5401D |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 5.313" |
| Height : | 1.938" |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| UPC: | 00071649214523 |
| Carton Weight: | 1.088 lb |
| Depth: | 7.5" |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Weight: | 1.088 lb |