Extra! Extra! Buy Now. Save Big. | Check out this week's PRICE DROPS.
- Top-level surge protection.
- Six block-spaced outlets.
- Space-saving right angle plug.
| SKU: | A-10000289 |
| MFR #: | BE112234-10 |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 7.25" |
| Height : | 15.000" |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| UPC: | 00722868594339 |
| Carton Weight: | 2.45 lb |
| Depth: | 2.312" |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Country Of Origin : | CHINA |
| Weight: | 2.45 lb |