Extra! Extra! Buy Now. Save Big. | Check out this week's PRICE DROPS.
- Reliable MICR security toner.
- Distinctive blue stain appears if tampering is attempted.
- Superior bank acceptance rates and printer compatibility.
| SKU: | A-10001048 |
| MFR #: | MCR05AM |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 9.44" |
| Height : | 7.250" |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| UPC: | 00841992041370 |
| Carton Weight: | 2.92 lb |
| Depth: | 13.63" |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Country Of Origin : | MEXICO |
| Weight: | 2.92 lb |