Extra! Extra! Buy Now. Save Big. | Check out this week's PRICE DROPS.
- For use with DEC LA30N, 30W and 36N/W printers.
- Consistent, crisp character output.
| SKU: | A-10001115 |
| MFR #: | LA30R-KA |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 4.6" |
| Height : | 4.300" |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| UPC: | 00613326126776 |
| Carton Weight: | 0.147 lb |
| Depth: | 1.3" |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Country Of Origin : | CHINA |
| Weight: | 0.147 lb |