Extra! Extra! Buy Now. Save Big. | Check out this week's PRICE DROPS.
Innovera Protective Antiglare LCD Monitor Filter for 21.5" to 22" Widescreen Flat Panel
1/each
- Acrylic panels.
- Antireflective coatings to reduce glare.
- Neutral tint.
- Frameless with nonskid hanging clips.
- Durable and easy to clean.
| SKU: | A-10001147 |
| MFR #: | IVR46405 |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 15.5" |
| Height : | 1.500" |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| UPC: | 00686024464051 |
| Carton Weight: | 2.6 lb |
| Depth: | 23.75" |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Country Of Origin : | UNITED STATES |
| Weight: | 2.6 lb |