Extra! Extra! Buy Now. Save Big. | Check out this week's PRICE DROPS.
- Accurate, versitile side-print electronic time clock.
- Prints on time cards, forms, receipts, envelopes, etc.
- Prints 13 preset messages in English, French, Spanish and Portuguese.
- Customized print configuration and font size.
- Password protected.
| SKU: | A-10001170 |
| MFR #: | 01-0182-200 |
| Product Biodegradability Indicator: | 0 |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 11" |
| Height : | 13.000" |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| UPC: | 00033297047304 |
| Carton Weight: | 8 lb |
| Depth: | 18" |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Country Of Origin : | CHINA |
| Weight: | 8 lb |
SKU:
A-10001170
MFR #:
01-0182-200
This item is excluded from TDSC coupon discounts.
Black/Silver
Order this selection: ES700 Time Clock and Document Stamp Bundle, Digital Display, Black/Silver
Added to your shopping cart