Smile More. Spend Less. | Check out this week's PRICE DROPS.
- Great way to organize and present Flavia Freshpacks.
- Capacity to hold 80 Freshpacks.
- Can be used inside a 14" deep cabinet drawer that allows 10" of height to save space.
- Simple, sturdy construction means it can stand up to even the busiest workplace environments.
| SKU: | A-10040706 |
| MFR #: | 25200000 |
| Product Biodegradability Indicator: | false |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 13.600" |
| Height : | 4.400" |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Compostability Indicator: | false |
| Carton Weight: | 2.314 |
| Depth: | 13.000" |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Country Of Origin : | UNITED STATES |
SKU:
A-10040706
MFR #:
25200000
$72.14
Save $31.79 (44% Savings)
Savings dollars and percentage
are calculated against strikethrough price listed below. This will
adjust according to pricing selected.
- Free, fast shipping included
- No order minimum
- No subscription required
- No hidden fees
This item is excluded from TDSC coupon discounts.
Black
13.6"W x 13"D x 4.4"H
Coffee-Flavia Pouch Holders
Order this selection: Small Merchandiser, 8 Compartments, 13.6 x 13 x 4.4, Black
Sold & shipped by
Big Desk Drawer
This product is sold & shipped by one of our trusted Expanded Selection Partners. Click here to learn more.
Items sold by our Expanded Selection Partners are not eligible for coupons and sitewide discounts at this time.
Items sold by our Expanded Selection Partners are not eligible for coupons and sitewide discounts at this time.
$72.14
Save $33.34 (46% Savings)
Savings dollars and percentage
are calculated against strikethrough price listed below. This will
adjust according to pricing selected.
- Free, fast shipping included
- No order minimum
- No subscription required
- No hidden fees
This item is excluded from TDSC coupon discounts.