Smile More. Spend Less. | Check out this week's PRICE DROPS.
- Displays and organizes Freshpacks.
- Show off a wide variety of coffee, tea, chocolate and specialty beverages.
- Horizontal modular design to make efficient use of counter space.
- 40 drinks (sold separately) per drawer.
| SKU: | A-10040683 |
| MFR #: | 25200002 |
| Product Biodegradability Indicator: | false |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 15.200" |
| Height : | 16.300" |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Compostability Indicator: | false |
| Carton Weight: | 20.600 |
| Depth: | 17.200" |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Country Of Origin : | UNITED STATES |
SKU:
A-10040683
MFR #:
25200002
$230.10
Save $98.38 (43% Savings)
Savings dollars and percentage
are calculated against strikethrough price listed below. This will
adjust according to pricing selected.
- Free, fast shipping included
- No order minimum
- No subscription required
- No hidden fees
This item is excluded from TDSC coupon discounts.
Black
15.2"W x 17.2"D x 16.3"H
Coffee-Flavia Pouch Holders
Order this selection: Four Column Merchandiser, 12 Compartments, 15.2 x 17.2 x 16.3, Black
Sold & shipped by
Big Desk Drawer
This product is sold & shipped by one of our trusted Expanded Selection Partners. Click here to learn more.
Items sold by our Expanded Selection Partners are not eligible for coupons and sitewide discounts at this time.
Items sold by our Expanded Selection Partners are not eligible for coupons and sitewide discounts at this time.
$230.10
Save $103.45 (45% Savings)
Savings dollars and percentage
are calculated against strikethrough price listed below. This will
adjust according to pricing selected.
- Free, fast shipping included
- No order minimum
- No subscription required
- No hidden fees
This item is excluded from TDSC coupon discounts.