Smile More. Spend Less. | Check out this week's PRICE DROPS.
- One-ply white, textured paper.
- Absorbent and conveniently sized.
- Quarter-folded, white, 12" x 12" square.
- Reliable performance at a value price.
- Great for hosting and daily use.
| SKU: | A-10024296 |
| MFR #: | BWK8310 |
| Product Biodegradability Indicator: | 0 |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 14.96" |
| Height : | 12.200" |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| UPC: | 10749507083105 |
| Carton Weight: | 19.099 lb |
| Depth: | 17.32" |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Country Of Origin : | INDONESIA |
| Weight: | 19.099 lb |
SKU:
A-10024296
MFR #:
BWK8310
$97.23
Save $50.03 (51% Savings)
Savings dollars and percentage
are calculated against strikethrough price listed below. This will
adjust according to pricing selected.
- Free, fast shipping included
- No order minimum
- No subscription required
- No hidden fees
This item is excluded from TDSC coupon discounts.
White
Order this selection: 1/4-Fold Lunch Napkins, 1-Ply, 11.8" x 11.2", White, 6,000/Carton
Sold & shipped by
Big Desk Drawer
This product is sold & shipped by one of our trusted Expanded Selection Partners. Click here to learn more.
Items sold by our Expanded Selection Partners are not eligible for coupons and sitewide discounts at this time.
Items sold by our Expanded Selection Partners are not eligible for coupons and sitewide discounts at this time.
$97.23
Save $51.85 (53% Savings)
Savings dollars and percentage
are calculated against strikethrough price listed below. This will
adjust according to pricing selected.
- Free, fast shipping included
- No order minimum
- No subscription required
- No hidden fees
This item is excluded from TDSC coupon discounts.