Extra! Extra! Buy Now. Save Big. | Check out this week's PRICE DROPS.
- Removes offensive odors in the air and close quarters, leaving a fragrant aroma in their place.
- May be safely used on most fabrics, with no staining or residue.
- State-of-the-art particle-dispersion technology.
- Atomized mist quickly travels throughout the area sprayed.
- Ideal for use in restaurants, hotels, nursing homes, schools, offices and more.
| SKU: | A-10021068 |
| MFR #: | CL163 |
| Product Biodegradability Indicator: | false |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 8.313" |
| Height : | 10.000" |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| UPC: | 10713014061635 |
| Carton Weight: | 12 lb |
| Depth: | 11.25" |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Country Of Origin : | UNITED STATES |
| Weight: | 12 lb |
SKU:
A-10021068
MFR #:
CL163
This item is excluded from TDSC coupon discounts.
1.0
10 oz
Order this selection: Aerosol Air Freshener and Deodorizer, Fresh Linen, 10 oz Aerosol Spray, 12 Cans
Added to your shopping cart