Extra! Extra! Buy Now. Save Big. | Check out this week's PRICE DROPS.
- Hospital-type formula spray disinfectant.
- Kills 99.9% of germs in 20 seconds and 100% of germs in 10 minutes.
- Kills HIV-1 on precleaned environmental surfaces or objects
- Effective against fungi.
- Prevents mold and mildew on hard surfaces.
| SKU: | A-10019945 |
| MFR #: | 5157 |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 12" |
| Height : | 7.000" |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| UPC: | 20010228351574 |
| Carton Weight: | 16 lb |
| Depth: | 12" |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Country Of Origin : | UNITED STATES |
| Weight: | 16 lb |
SKU:
A-10019945
MFR #:
5157
$103.05
Save $52.77 (51% Savings)
Savings dollars and percentage
are calculated against strikethrough price listed below. This will
adjust according to pricing selected.
- Free, fast shipping included
- No order minimum
- No subscription required
- No hidden fees
This item is excluded from TDSC coupon discounts.
12.0
Unscented
Order this selection: Champion Sprayon Spray Disinfectant, 16.5 oz Aerosol Spray, 12/Carton
Sold & shipped by
Big Desk Drawer
This product is sold & shipped by one of our trusted Expanded Selection Partners. Click here to learn more.
Items sold by our Expanded Selection Partners are not eligible for coupons and sitewide discounts at this time.
Items sold by our Expanded Selection Partners are not eligible for coupons and sitewide discounts at this time.
$103.05
Save $54.70 (53% Savings)
Savings dollars and percentage
are calculated against strikethrough price listed below. This will
adjust according to pricing selected.
- Free, fast shipping included
- No order minimum
- No subscription required
- No hidden fees
This item is excluded from TDSC coupon discounts.