Check out this week's PRICE DROPS | Save 5% on EdgeEndo - use code: MEMORIAL5 - Ends Friday, May 22
- Two types of bristle brush rolls to collect dust, dirt and debris.
- Made of galvanized steel and ABS plastic.
- Works on bare floors or low-pile carpet.
- Low-profile design provides easy access around and under furniture.
- Measures 11 1/5" x 9-3/5" x 2 1/2".
| SKU: | A-10022408 |
| MFR #: | FG421388BLA |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 10.125" |
| Height : | 4.750" |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| UPC: | 00086876187380 |
| Carton Weight: | 4.4 lb |
| Depth: | 12" |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Country Of Origin : | CHINA |
| Weight: | 4.4 lb |
SKU:
A-10022408
MFR #:
FG421388BLA
$173.60
Save $74.31 (43% Savings)
Savings dollars and percentage
are calculated against strikethrough price listed below. This will
adjust according to pricing selected.
- Free, fast shipping included
- No order minimum
- No subscription required
- No hidden fees
This item is excluded from TDSC coupon discounts.
Black/Yellow
Order this selection: Dual Action Sweeper, 44" Steel/Plastic Handle, Black/Yellow
Sold & shipped by
Big Desk Drawer
This product is sold & shipped by one of our trusted Expanded Selection Partners. Click here to learn more.
Items sold by our Expanded Selection Partners are not eligible for coupons and sitewide discounts at this time.
Items sold by our Expanded Selection Partners are not eligible for coupons and sitewide discounts at this time.
$173.60
Save $78.13 (45% Savings)
Savings dollars and percentage
are calculated against strikethrough price listed below. This will
adjust according to pricing selected.
- Free, fast shipping included
- No order minimum
- No subscription required
- No hidden fees
This item is excluded from TDSC coupon discounts.