Extra! Extra! Buy Now. Save Big. | Check out this week's PRICE DROPS.
- Durable: built to handle heavy usage.
- Easy to Refill: easy-access front cover opens 180 degrees.
- Easy to Maintain: high capacity 1150-ft towel rolls last longer, requiring less maintenance and minimizing refill frequency.
- Affordable Quality: the high-quality budget-friendly choice with one-at-a-time towel dispensing to help prevent waste.
- Flexible refill options.
| SKU: | A-10025422 |
| MFR #: | 59589 |
| Product Biodegradability Indicator: | false |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 13.5" |
| Height : | 10.000" |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| UPC: | 10073310595891 |
| Carton Weight: | 8 lb |
| Depth: | 16.563" |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Country Of Origin : | UNITED STATES |
| Weight: | 8 lb |
SKU:
A-10025422
MFR #:
59589
$124.25
Save $69.49 (56% Savings)
Savings dollars and percentage
are calculated against strikethrough price listed below. This will
adjust according to pricing selected.
- Free, fast shipping included
- No order minimum
- No subscription required
- No hidden fees
This item is excluded from TDSC coupon discounts.
Black
Order this selection: Pacific Blue Ultra Paper Towel Dispenser, Mechanical, 12.9 x 9 x 16.8, Black
Sold & shipped by
Big Desk Drawer
This product is sold & shipped by one of our trusted Expanded Selection Partners. Click here to learn more.
Items sold by our Expanded Selection Partners are not eligible for coupons and sitewide discounts at this time.
Items sold by our Expanded Selection Partners are not eligible for coupons and sitewide discounts at this time.
$124.25
Save $71.60 (58% Savings)
Savings dollars and percentage
are calculated against strikethrough price listed below. This will
adjust according to pricing selected.
- Free, fast shipping included
- No order minimum
- No subscription required
- No hidden fees
This item is excluded from TDSC coupon discounts.