Extra! Extra! Buy Now. Save Big. | Check out this week's PRICE DROPS.
- Easy-to-swallow coated tablets for temporary relief from upper allergies in the eyes, mouth and throat.
- Packaged for individual use.
- Packaged for individual use to replenish first aid stations and kits in a perforated dispenser box.
| SKU: | A-10026679 |
| MFR #: | 90091-004 |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 4.5" |
| Height : | 3.250" |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| UPC: | 00073577900912 |
| Carton Weight: | 0.227 lb |
| Depth: | 5.13" |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Country Of Origin : | UNITED STATES |
| Weight: | 0.227 lb |
SKU:
A-10026679
MFR #:
90091-004
$64.96
Save $32.52 (50% Savings)
Savings dollars and percentage
are calculated against strikethrough price listed below. This will
adjust according to pricing selected.
- Free, fast shipping included
- No order minimum
- No subscription required
- No hidden fees
This item is excluded from TDSC coupon discounts.
Order this selection: Allergy Antihistamine Medication, Two-Pack, 50 Packs/Box
Sold & shipped by
Big Desk Drawer
This product is sold & shipped by one of our trusted Expanded Selection Partners. Click here to learn more.
Items sold by our Expanded Selection Partners are not eligible for coupons and sitewide discounts at this time.
Items sold by our Expanded Selection Partners are not eligible for coupons and sitewide discounts at this time.
$64.96
Save $33.77 (52% Savings)
Savings dollars and percentage
are calculated against strikethrough price listed below. This will
adjust according to pricing selected.
- Free, fast shipping included
- No order minimum
- No subscription required
- No hidden fees
This item is excluded from TDSC coupon discounts.