Extra! Extra! Buy Now. Save Big. | Check out this week's PRICE DROPS.
- Anti-inflammatory, fever reducer and pain reliever.
- Temporarily relieves headache, muscular aches, toothache, minor pain of arthritis, backache and menstrual cramps.
- Packaged for individual use to replenish first aid stations and kits.
| SKU: | A-10026421 |
| MFR #: | 90015-002 |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 3.44" |
| Height : | 2.500" |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| UPC: | 00073577900158 |
| Carton Weight: | 0.36 lb |
| Depth: | 4.25" |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Country Of Origin : | UNITED STATES |
| Weight: | 0.36 lb |
SKU:
A-10026421
MFR #:
90015-002
$50.62
Save $24.14 (48% Savings)
Savings dollars and percentage
are calculated against strikethrough price listed below. This will
adjust according to pricing selected.
- Free, fast shipping included
- No order minimum
- No subscription required
- No hidden fees
This item is excluded from TDSC coupon discounts.
Order this selection: Ibuprofen Medication, Two-Pack, 50 Packs/Box
Sold & shipped by
Big Desk Drawer
This product is sold & shipped by one of our trusted Expanded Selection Partners. Click here to learn more.
Items sold by our Expanded Selection Partners are not eligible for coupons and sitewide discounts at this time.
Items sold by our Expanded Selection Partners are not eligible for coupons and sitewide discounts at this time.
$50.62
Save $25.16 (50% Savings)
Savings dollars and percentage
are calculated against strikethrough price listed below. This will
adjust according to pricing selected.
- Free, fast shipping included
- No order minimum
- No subscription required
- No hidden fees
This item is excluded from TDSC coupon discounts.