Smile More. Spend Less. | Check out this week's PRICE DROPS.
- Enriched with moisturizers, natural extracts and skin conditioners.
- SMART-FLEX™ bottle design uses 30% less material than HDPE.
- Patent-pending controlled collapse technology maintains bottle shape longer while emptying.
- Removable pump for easier recycling.
- SANITARY SEALED™ refill helps prevent contamination.
- Fresh dispensing valve with each refill.
| SKU: | A-10026070 |
| MFR #: | 8813-03 |
| Product Biodegradability Indicator: | true |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 11" |
| Height : | 4.500" |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| UPC: | 10073852025283 |
| Carton Weight: | 9.1 lb |
| Depth: | 11.313" |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Country Of Origin : | UNITED STATES |
| Weight: | 9.1 lb |
SKU:
A-10026070
MFR #:
8813-03
$165.69
Save $100.25 (61% Savings)
Savings dollars and percentage
are calculated against strikethrough price listed below. This will
adjust according to pricing selected.
- Free, fast shipping included
- No order minimum
- No subscription required
- No hidden fees
This item is excluded from TDSC coupon discounts.
3.0
Citrus Floral/Ginger
Order this selection: ADX-12 Refills, Citrus Floral/Ginger Scent, 1,250 mL, 3/Carton
Sold & shipped by
Big Desk Drawer
This product is sold & shipped by one of our trusted Expanded Selection Partners. Click here to learn more.
Items sold by our Expanded Selection Partners are not eligible for coupons and sitewide discounts at this time.
Items sold by our Expanded Selection Partners are not eligible for coupons and sitewide discounts at this time.
$165.69
Save $102.77 (62% Savings)
Savings dollars and percentage
are calculated against strikethrough price listed below. This will
adjust according to pricing selected.
- Free, fast shipping included
- No order minimum
- No subscription required
- No hidden fees
This item is excluded from TDSC coupon discounts.