Smile More. Spend Less. | Check out this week's PRICE DROPS.
- Provides quick and easy dispenser maintenance.
- Protein-enriched alternative to regular bar soap. Rinses clean without leaving a soapy residue.
- Fewer refills than with 800 ml dispensers.
- Fresh pump with each refill provides greater hygiene and better image.
- For use with Kleenex® dispenser (sold separately).
- Easy recycling when pump is removed.
| SKU: | A-10025920 |
| MFR #: | 91557 |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 7.75" |
| Height : | 11.500" |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| UPC: | 10036000915577 |
| Carton Weight: | 15 lb |
| Depth: | 8.625" |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Country Of Origin : | UNITED STATES |
| Weight: | 15 lb |
SKU:
A-10025920
MFR #:
91557
$113.42
Save $50.26 (44% Savings)
Savings dollars and percentage
are calculated against strikethrough price listed below. This will
adjust according to pricing selected.
- Free, fast shipping included
- No order minimum
- No subscription required
- No hidden fees
This item is excluded from TDSC coupon discounts.
6.0
Citrus Floral
Order this selection: Essential Hair and Body Wash, Citrus Floral Scent, 1 L, 6/Carton
Sold & shipped by
Big Desk Drawer
This product is sold & shipped by one of our trusted Expanded Selection Partners. Click here to learn more.
Items sold by our Expanded Selection Partners are not eligible for coupons and sitewide discounts at this time.
Items sold by our Expanded Selection Partners are not eligible for coupons and sitewide discounts at this time.
$113.42
Save $52.69 (46% Savings)
Savings dollars and percentage
are calculated against strikethrough price listed below. This will
adjust according to pricing selected.
- Free, fast shipping included
- No order minimum
- No subscription required
- No hidden fees
This item is excluded from TDSC coupon discounts.