Smile More. Spend Less. | Check out this week's PRICE DROPS.
- Mild, dermatologically tested, skin caring ingredients care for sensitive skin when frequent handwashing is needed.
- Premium formula delivers a skincare product free of dyes, fragrances and gluten.
- High capacity ensures portion control and prevents overuse.
- Refilling done in three seconds, conveniently allowing ''load and flow''.
- Ideal for everyday handwashing in schools, restaurants, nursing homes and mixed populations.
| SKU: | A-10026218 |
| MFR #: | 400029 |
| Product Biodegradability Indicator: | 0 |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 7.94" |
| Height : | 10.750" |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| UPC: | 10073286664645 |
| Carton Weight: | 15.16 lb |
| Depth: | 11.3" |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Country Of Origin : | UNITED STATES |
| Weight: | 15.16 lb |
SKU:
A-10026218
MFR #:
400029
$134.55
Save $61.76 (46% Savings)
Savings dollars and percentage
are calculated against strikethrough price listed below. This will
adjust according to pricing selected.
- Free, fast shipping included
- No order minimum
- No subscription required
- No hidden fees
This item is excluded from TDSC coupon discounts.
6.0
1 L
Unscented
Order this selection: Premium Extra Mild Soap Refill, Unscented, 1 L, 6/Carton
Sold & shipped by
Big Desk Drawer
This product is sold & shipped by one of our trusted Expanded Selection Partners. Click here to learn more.
Items sold by our Expanded Selection Partners are not eligible for coupons and sitewide discounts at this time.
Items sold by our Expanded Selection Partners are not eligible for coupons and sitewide discounts at this time.
$134.55
Save $64.56 (48% Savings)
Savings dollars and percentage
are calculated against strikethrough price listed below. This will
adjust according to pricing selected.
- Free, fast shipping included
- No order minimum
- No subscription required
- No hidden fees
This item is excluded from TDSC coupon discounts.