Smile More. Spend Less. | Check out this week's PRICE DROPS.
Georgia Pacific Professional Compact Vertical 2-Roll Coreless Tissue Dispenser
1/each
- Attractive dispenser delivers up to 3,000 two-ply sheets of tissue, which is six times the capacity of standard single two-ply rolls.
- Automatic drop-down for continuous service.
- Mounting brackets provide easy installation.
- Holds up to two 5 3/4'' diameter Compact Coreless rolls (sold separately).
| SKU: | A-10002622 |
| MFR #: | 56790A |
| Product Biodegradability Indicator: | 0 |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 8.19" |
| Height : | 6.690" |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| UPC: | 10036500306837 |
| Carton Weight: | 2.55 lb |
| Depth: | 14.06" |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Country Of Origin : | CHINA |
| Weight: | 2.55 lb |
SKU:
A-10002622
MFR #:
56790A
$40.35
Save $11.74 (29% Savings)
Savings dollars and percentage
are calculated against strikethrough price listed below. This will
adjust according to pricing selected.
- Free, fast shipping included
- No order minimum
- No subscription required
- No hidden fees
This item is excluded from TDSC coupon discounts.
Black
Order this selection: Compact Vertical 2-Roll Coreless Tissue Dispenser, 14.06 x 6.69 x 8.19, Black
Sold & shipped by
Big Desk Drawer
This product is sold & shipped by one of our trusted Expanded Selection Partners. Click here to learn more.
Items sold by our Expanded Selection Partners are not eligible for coupons and sitewide discounts at this time.
Items sold by our Expanded Selection Partners are not eligible for coupons and sitewide discounts at this time.
$40.35
Save $12.84 (32% Savings)
Savings dollars and percentage
are calculated against strikethrough price listed below. This will
adjust according to pricing selected.
- Free, fast shipping included
- No order minimum
- No subscription required
- No hidden fees
This item is excluded from TDSC coupon discounts.