Extra! Extra! Buy Now. Save Big. | Check out this week's PRICE DROPS.
- Provides at-home comfort in away-from home environments.
- High capacity rolls reduce the risk of run-out and need for service.
- These absorbent products are perfect for commercial buildings, sports stadiums, and restaurants.
- Provides a balance of strength and softness for an enhanced customer experience.
- Safe for all septic systems.
| SKU: | A-10025688 |
| MFR #: | M250 |
| Ply Strength: | 2 |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 12" |
| Height : | 11.750" |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| UPC: | 00054867000444 |
| Carton Weight: | 22 lb |
| Depth: | 24.125" |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Country Of Origin : | UNITED STATES |
| Weight: | 22 lb |
SKU:
A-10025688
MFR #:
M250
$157.59
Save $101.16 (64% Savings)
Savings dollars and percentage
are calculated against strikethrough price listed below. This will
adjust according to pricing selected.
- Free, fast shipping included
- No order minimum
- No subscription required
- No hidden fees
This item is excluded from TDSC coupon discounts.
White
Order this selection: Small Core Bath Tissue, Septic Safe, 2-Ply, White, 1,250/Roll, 24 Rolls/Carton
Sold & shipped by
Big Desk Drawer
This product is sold & shipped by one of our trusted Expanded Selection Partners. Click here to learn more.
Items sold by our Expanded Selection Partners are not eligible for coupons and sitewide discounts at this time.
Items sold by our Expanded Selection Partners are not eligible for coupons and sitewide discounts at this time.
$157.59
Save $103.33 (66% Savings)
Savings dollars and percentage
are calculated against strikethrough price listed below. This will
adjust according to pricing selected.
- Free, fast shipping included
- No order minimum
- No subscription required
- No hidden fees
This item is excluded from TDSC coupon discounts.