Check out this week's PRICE DROPS | Save 5% on EdgeEndo - use code: SPRING5
- Multi-surface wipes specially engineered for digital screens.
- Great for use on hard, non-porous surfaces.
- Quick-drying, lint free wipes.
- No streaking.
- Easy to use wipes come in a convenient, portable dispenser pack.
| SKU: | A-10003489 |
| MFR #: | NIC A580FW |
| Product Biodegradability Indicator: | 0 |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 11" |
| Height : | 8.250" |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| UPC: | 20310819008505 |
| Carton Weight: | 19.642 lb |
| Depth: | 16.75" |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Country Of Origin : | UNITED STATES |
| Weight: | 19.642 lb |