Smile More. Spend Less. | Check out this week's PRICE DROPS.
- Wall-mounted trash can.
- Constructed from durable polypropylene to be sturdy and easy-to-clean.
- ADA-Compliant and FM Approved.
- Spring-loaded swing door.
| SKU: | A-10024199 |
| MFR #: | FG782200BEIG |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 19.88" |
| Height : | 11.880" |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| UPC: | 00086876125511 |
| Carton Weight: | 11.464 lb |
| Depth: | 33.63" |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Country Of Origin : | UNITED STATES |
| Weight: | 11.464 lb |
SKU:
A-10024199
MFR #:
FG782200BEIG
$351.32
Save $148.52 (42% Savings)
Savings dollars and percentage
are calculated against strikethrough price listed below. This will
adjust according to pricing selected.
- Free, fast shipping included
- No order minimum
- No subscription required
- No hidden fees
This item is excluded from TDSC coupon discounts.
Beige
Order this selection: Slim Jim Wall-Mounted Container, 15 gal, Plastic, Beige
Sold & shipped by
Big Desk Drawer
This product is sold & shipped by one of our trusted Expanded Selection Partners. Click here to learn more.
Items sold by our Expanded Selection Partners are not eligible for coupons and sitewide discounts at this time.
Items sold by our Expanded Selection Partners are not eligible for coupons and sitewide discounts at this time.
$351.32
Save $156.32 (44% Savings)
Savings dollars and percentage
are calculated against strikethrough price listed below. This will
adjust according to pricing selected.
- Free, fast shipping included
- No order minimum
- No subscription required
- No hidden fees
This item is excluded from TDSC coupon discounts.