Smile More. Spend Less. | Check out this week's PRICE DROPS.
- Recessed panels for any first impression areas.
- Will not rust, chip or dent.
- High-density polyethylene with built-in UV inhibitors limit fading in bright sunlight.
- Telescoping base hides bag.
- Adaptable for anchoring and weighting devices.
| SKU: | A-10024063 |
| MFR #: | 9486BL |
| Product Biodegradability Indicator: | 0 |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 25.75" |
| Height : | 22.750" |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| UPC: | 00073555948622 |
| Carton Weight: | 24 lb |
| Depth: | 32" |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Country Of Origin : | CHINA |
| Weight: | 24 lb |
SKU:
A-10024063
MFR #:
9486BL
$428.00
Save $182.67 (43% Savings)
Savings dollars and percentage
are calculated against strikethrough price listed below. This will
adjust according to pricing selected.
- Free, fast shipping included
- No order minimum
- No subscription required
- No hidden fees
This item is excluded from TDSC coupon discounts.
Black
30 gallon
Order this selection: Canmeleon Indoor/Outdoor Pentagon Receptacle, 45 gal, Polyethylene, Black
Sold & shipped by
Big Desk Drawer
This product is sold & shipped by one of our trusted Expanded Selection Partners. Click here to learn more.
Items sold by our Expanded Selection Partners are not eligible for coupons and sitewide discounts at this time.
Items sold by our Expanded Selection Partners are not eligible for coupons and sitewide discounts at this time.
$428.00
Save $192.11 (45% Savings)
Savings dollars and percentage
are calculated against strikethrough price listed below. This will
adjust according to pricing selected.
- Free, fast shipping included
- No order minimum
- No subscription required
- No hidden fees
This item is excluded from TDSC coupon discounts.