Smile More. Spend Less. | Check out this week's PRICE DROPS.
- Quickly remove dust and dirt from difficult to reach areas.
- 100% Ozone safe and moisture free, safe to use on most equipment.
- Removable straw for pinpoint cleaning.
- Contains a bitterant to discourage inhalant abuse.
| SKU: | A-10000736 |
| MFR #: | IVR10010 |
| Product Biodegradability Indicator: | false |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 2.6" |
| Height : | 2.600" |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| UPC: | 00686024002468 |
| Carton Weight: | 0.875 lb |
| Depth: | 8.5" |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Country Of Origin : | CHINA |
| Weight: | 0.875 lb |
SKU:
A-10000736
MFR #:
IVR10010
- Free, fast shipping included
- No order minimum
- No subscription required
- No hidden fees
This item is excluded from TDSC coupon discounts.
10 oz
Order this selection: Compressed Air Duster Cleaner, 10 oz Can
Sold & shipped by
Big Desk Drawer
This product is sold & shipped by one of our trusted Expanded Selection Partners. Click here to learn more.
Items sold by our Expanded Selection Partners are not eligible for coupons and sitewide discounts at this time.
Items sold by our Expanded Selection Partners are not eligible for coupons and sitewide discounts at this time.
$18.02
Save $4.16 (23% Savings)
Savings dollars and percentage
are calculated against strikethrough price listed below. This will
adjust according to pricing selected.
- Free, fast shipping included
- No order minimum
- No subscription required
- No hidden fees
This item is excluded from TDSC coupon discounts.